USA – Donald Trump: wybór do Sądu Najwyższego teraz, pakiet antykryzysowy po wyborach

0
1259
Pakiet antykryzysowy czek pomoc
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Prezydent Donald Trump powiedział we wtorek, że poinstruował doradców, aby zaprzestali negocjacji w sprawie kolejnej rundy pomocy antykryzysowej do czasu zakończenia wyborów.

Trump napisał na Twitterze i Facebooku, że przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi „nie negocjowała w dobrej wierze” i ,że poprosił przewodniczącego republikańskiej większości w Senacie Mitcha McConnella, aby skierował całą swoją uwagę przed wyborami na zatwierdzenie nominacji Amy Coney Barrett do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych.

 „Po moim zwycięstwie w wyborach przegłosujemy ustawę antykryzysową, która skoncentrowana będzie na pomocy ciężko pracującym Amerykanom i małym firmom” – napisał Donald Trump.

W zeszłym tygodniu Biały Dom oświadczył, że popiera projekt tarczy w wysokości 1,6 biliona dolarów, w którym znalazłby się zapis o tygodniowej dopłacie 400 dolarów do zasiłku dla bezrobotnych. Oferta ta została odrzucona przez Nancy Pelosi, która oczekuje zatwierdzenia pakietu antykryzysowego w wyoskości 2,4 biliona dolarów.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!