LOT: terminarze i zmiany przelotów

0
1437
Polskie Linie Lotnicze LOT USA Chicago Kraków
Fot. Facebook: PLL LOT
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

W związku z przedłużeniem rządowych obostrzeń epidemicznych, rejsy PLL LOT ze Stanów Zjednoczonych do Polski zaplanowane do 14 września, będą nadal organizowane w formule czarterowych rejsów specjalnych. Bilety na te połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę LOT.com.

Od 1 do 14 września LOT zorganizuje następujące rejsy z USA do Polski:
 z Chicago do Warszawy w dniach 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10 i 12 września
 z Chicago do Krakowa w dniach 7 i 14 września
 z Nowego Jorku do Warszawy w dniach 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13 i 14 września

Bilety zakupione na te rejsy zachowują ważność. Dodatkowa rejestracja nie jest wymagana.

Osoby posiadające prawo do wjazdu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i zainteresowane zakupem biletów na wymienione połączenia z Nowego Jorku do Warszawy oraz z Chicago do Warszawy lub Krakowa, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres [email protected] 

Poprawnie wypełnione zgłoszenie musi zawierać:
 imię i nazwisko, obywatelstwo zgodnie z paszportem, dane kontaktowe – telefon i adres mailowy, preferowaną trasę podróży (Nowy Jork-Warszawa, Chicago-Warszawa lub Chicago-Kraków)
i termin podróży.
Na listy pasażerów wpisane zostaną jedynie zgłoszenia zawierające wszystkie ww. informacje.

Sprzedaż biletów na te loty odbywa się za pośrednictwem Contact Center LOT. Konsultanci skontaktują się telefonicznie z każdą osobą, która dokona poprawnego zgłoszenia drogą mailową. 

ZMIANA BILETU NA LOTY DO 14 WRZEŚNIA

W przypadku anulowania rejsu ze Stanów Zjednoczonych do Polski, pasażerom PLL LOT przysługuje bezpłatna wymiana biletu na jeden z czarterowych rejsów specjalnych organizowanych do 14 września lub jeden z rejsów rozkładowych, zaplanowanych na tej samej trasie od 15 września. Warunkiem zamiany jest zachowanie tej samej trasy podróży.

W przypadku wybrania rejsu do 14 września włącznie prosimy o rejestrację zgłoszenia za pośrednictwem dedykowanego Formularza. Poprawnie wypełniony wniosek musi zawierać wszystkie dane wskazane w formularzu. Dodatkowo prosimy także o wpisane następujących informacji w polu „Treść wiadomości”:
 imię i nazwisko, obywatelstwo zgodnie z paszportem, preferowany termin podróży.

Zamiana biletów na te loty odbywa się za pośrednictwem Contact Center LOT i zostanie potwierdzona drogą mailową.

ZMIANA BILETU NA LOTY PO 14 WRZEŚNIA

Zamiany biletu na rejsy ze Stanów Zjednoczonych do Polski organizowane po 14 września, można dokonać za pośrednictwem Formularza zmiany biletu. Warunkiem bezpłatnej zmiany jest zachowanie tej samej trasy podróży.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!