USA: rozpoczyna się Konwencja Republikanów

0
2020gopconvention.com
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

W Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się konwencja Partii Republikańskiej. Jej celem jest oficjalne nominowanie Donalda Trumpa na kandydata w wyborach prezydenckich i przedstawienie Amerykanom jego programu na kolejne 4 lata.

W pierwszym dniu konwencji reprezentanci wszystkich stanów spotkają się w Charlotte w Karolinie Północnej i formalnie przegłosują nominację Donalda Trumpa na prezydenta a Mike’a Pence’a na wiceprezydenta. Pojawią się współpracownicy Donalda Trumpa, członkowie jego rodziny oraz działacze republikańscy. Prezydent USA wyraził przekonanie, że przesłanie republikanów będzie bardziej optymistyczne niż podczas konwencji demokratów. Republikanie nie kryją jednak, że przygotowali ostrą krytykę Joe Bidena i Partii Demokratycznej.

Dwa główne przemówienia konwencji zostaną wygłoszone w Białym Domu. Pierwsze wygłosi jutro Pierwsza Dama USA Melania Trump. Będzie ona przemawiać z odnowionego Ogrodu Różanego, gdzie podczas renowacji dodano białe róże na cześć Papieża Jana Pawła II. Sam prezydent Trump formalnie przyjmie nominację w czwartek wieczorem. Swoje przemówienie, zakończone pokazem sztucznych ogni, wygłosi z południowej części Białego Domu.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!