USA: pokaz sztucznych ogni przy Mount Rushmore

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Spektakularny pokaz fajerwerków przy górze Mount Rushmore, w której wykuto twarze czterech amerykańskich prezydentów rozpocznie obchody Dnia Niepodległości Stanów Zjednoczonych. W uroczystościach weźmie udział prezydent Donald Trump, wszystko rozpocznie się od godziny 5 pm czasu chicagowskiego. 

Główna strona wydarzenia z bieżącymi relacjami: https://www.travelsouthdakota.com/mount-rushmore-fireworks

Mount Rushmore Celebration of Fireworks from Outsound Productions on Vimeo.

Mount Rushmore Celebration of Fireworks from Outsound Productions on Vimeo.

Położony w Dakocie Południowej pomnik Mount Rushmore to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Ameryki. Składa się on z wykutych w granitowej skale osiemnastometrowych głów czterech prezydentów: Jerzego Waszyngtona, Thomasa Jeffersona, Theodora Roosevelta i Abrahama Lincolna. Monument powstawał od 1927 do 1941 roku. Podczas patriotycznych uroczystości przy Mount Rushmore przewidziano występy zespołów wojskowych, przelot samolotów i pokaz fajerwerków, które od 2009 były zakazane w tym rejonie z powodu groźby wybuchu pożaru w otaczającym monument lesie. Mimo epidemii koronawirusa podczas uroczystości z udziałem 7,5 tysiąca osób nie będą przestrzegane zasady zwiększonego dystansu społecznego. Noszenie masek będzie dobrowolne. W swoim wystąpieniu prezydent Donald Trump ma mówić o historii oraz patriotyzmie. Poruszy także temat powtarzającego się ostatnio w USA niszczenia i burzenia pomników, czemu jest zdecydowanie przeciwny.

Oprócz relacji w serwisie VIMEO będzie można ją także znaleźć na Facebooku – > https://www.facebook.com/southdakotatourism

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!