D. Trump krytykuje media i opozycję za straszenie koronawirusem

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Prezydent Donald Trump oskarżył media i Demokratów o podsycanie zagrożenia koronawirusem. Podkreslił, że jego rząd jest dobrze przygotowany na walkę z chorobą. Prezydent USA zapowiedział konferencję prasową w sprawie koronawirusa.

W serii wpisów na Twitterze Donald Trump oskarżył media, że robią wszystko, co możliwe, by przedstawić sytuację z koronawirusem w najgorszym możliwym świetle, włącznie z sianiem paniki na rynkach i giełdach. Prezydent USA zarzucił Demokratom, że są dobrzy tylko w gadaniu, a nie w działaniu. 

Donald Trump zapowiedział konferencje prasową na 18:00 czasu lokalnego czyli na północ czasu polskiego. Równoczesnie doradca ekonomiczny prezydenta Larry Kudlow ocenił, że skutki ekonomiczne epidemii koronawirusa nie będą tak poważne dla światowej gospodarki, jak twierdzą niektórzy. „Jeśli chodzi o ekonomiczne konsekwencje, to nie sądzę, że dojdzie do tragedii w gospodarce” – powiedział Larry Kudlow w wywiadzie dla telewizji CNBC. 

Wczoraj federalna agencja koordynująca epidemiologię – Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom ostrzegła, że rozprzestrzenianie sią koronawirusa w USA jest tylko kwestią czasu. Przedstawiciele agencji ostrzegli, że może dojść do poważnych zakłóceń w codziennym życiu Amerykanów. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!