OpenAI wprowadza aktualizacje GPT-4 i aplikację desktopową

0
Fot. OpenAI
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Firma OpenAI zaprezentowała najnowsze aktualizacje swojego flagowego modelu sztucznej inteligencji GPT-4. Dyrektorka do spraw technologii w firmie Mira Murati powiedziała, że wprowadzana zostaje możliwość interpretowania głosu, wideo, obrazów i kodu w jednym interfejsie.

„Najważniejszą wiadomością dzisiaj jest to, że uruchamiamy nasz nowy flagowy model, który nazwaliśmy GPT-4o” – powiedziała dyrektorka do spraw technologii OpenAI. Mira Murati wyjaśniła, że „jego szczególną cechą jest to, że dostarcza on inteligencję na poziomie GPT-4 wszystkim, w tym naszym darmowym użytkownikom”. Ponadto Mira Murati dodała, że firma wprowadza dziś „również aplikację desktopową do ChatGPT”, ponieważ chce, aby użytkownicy „mogli z niej korzystać gdziekolwiek” są.

Aktualizacje OpenAI zaprezentowano zaledwie dzień przed coroczną konferencją Google dla Deweloperów, podczas której przedstawione mają zostać najnowsze rozwiązania firmy, związane ze sztuczną inteligencją. Mira Murata twierdzi, że jej zespół “nie ma pojęcia, co robi Google”, a termin prezentacji nowych aktualizacji był przypadkowy.

Od czasu uruchomienia swojego chatbota ChatGPT w listopadzie 2022 roku, firma OpenAI nadaje tempo w wyścigu do zbudowania najpotężniejszego systemu sztucznej inteligencji, a dominacja w tej dziedzinie wywindowała jej wartość do 80 miliardów dolarów.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!