Rosja oskarża USA i NATO o finansowanie terroryzmu

0
USA ROSJA NATO
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Rosja oskarżyła urzędników USA i państw NATO o finansowanie terroryzmu. Komitet Śledczy Federacji Rosyjskiej wszczął w tej sprawie postępowanie karne. Zdaniem niezależnych komentatorów to jeszcze jeden element kampanii propagandowej, która ma obciążyć odpowiedzialnością za zamach w Crokus City Hall Ukrainę i Zachód.

Rosyjskie służby śledcze w specjalnym komunikacie zarzucają zachodnim urzędnikom finansowanie zamachów terrorystycznych w Rosji i poza jej granicami. W komunikacie napisano, że chodziło o likwidację znanych polityków, działaczy obywatelskich oraz spowodowanie strat gospodarczych.

W ocenie niezależnych komentatorów Moskwa za wszelką cenę stara się obciążyć odpowiedzialnością za zamach z 22 marca w Crocus City Hall Ukrainę i Zachód. Jednocześnie reżim próbuje odsunąć od siebie zarzuty o zaniedbania i korupcję. Według komentatorów rosyjskie służby antyterrorystyczne, zamiast zapobiegać zamachom prześladują oponentów Kremla, a pieniądze przeznaczone a budżecie na bezpieczeństwo państwa są wydawane na prowadzenie wojny przeciwko Ukrainie.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!