ChatGPT może teraz wyszukiwać dane w Internecie

1
Fot. Digital Trends
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Firma OpenAI zajmująca się systemami sztucznej inteligencji poinformowała, że platforma ChatGPT może teraz pobierać dane bezpośrednio z Internetu i gromadzić aktualne informacje w czasie rzeczywistym, podając link do źródeł. Ma to stanowić znaczny postęp tego oprogramowania.

Wcześniej odpowiedzi ChatGPT na zapytania użytkowników opierały się jedynie na bazie danych zawierającej informacje wprowadzone przed sierpniem 2021 roku. 

OpenAI uruchomiło aktualizację dla swoich płatnych subskrybentów już w czerwcu, ale zawiesiło ją po tym, jak użytkownikom udało się ominąć zabezpieczenia i nielegalnie dotrzeć do płatnych funkcji. Wkrótce najnowsza wersja platformy ChatGPT będzie dostępna dla wszystkich użytkowników.

Sztuczna inteligencja jest tematem obszernym i szeroko omawianym zarówno w sferze naukowej, publicystycznej, jak i politycznej. Systemy AI oparte o algorytmy oraz potężną moc obliczeniową komputerów pozwalają na uzyskanie względnie zautomatyzowanego systemu pozyskiwania, przetwarzania i analizy danych. Dają również możliwość samoistnego ulepszania samego systemu lub przewidywania zachowań i działań na podstawie analizy zebranych danych. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!