Kolejna akcja grupy Anonymous przeciw Rosji

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Hakerska grupa Anonymous ruszyła w sieci z nową akcją, która ma uświadomić Rosjanom, co robi Putin na Ukrainie. Rosjanie zdani są jedynie na kremlowską propagandę w mediach. Karmieni są informacjami, że na Ukrainie rządzą naziści, a Rosjanie są tam po to, żeby przywrócić Ukraińcom wolność.

Nowa akcja Anonymous jest związana z funkcją, która dostępna jest w Google Maps, a także w Yandex. Chodzi o recenzowanie firm czy restauracji. Każdy może wybrać dowolną placówkę w Rosji i zamiast recenzować np. obiad, napisać komentarz, który uświadomi Rosjanom, co się dzieje na Ukrainie. W tym celu należy wejść na Google Maps, wyszukać w Rosji restaurację i ocenić ją np. z takim komentarzem: „The food was great! Unfortunately, Putin spoiled our appetites by invading Ukraine. Stand up to your dictator, stop killing innocent people! Your government is lying to you. Get up!” (Jedzenie było przepyszne! Niestety Putin popsuł nam apetyty, najeżdżając Ukrainę. Sprzeciw się swojemu dyktatorowi, przestań uczestniczyć w zabijaniu niewinnych ludzi! Twój rząd cię okłamuje. Działaj!).

Aby wzmocnić przekaz i dotrzeć do większej liczby Rosjan, zamiast Google Maps można skorzystać z dużo bardziej popularnej wyszukiwarki w Rosji – Yandex. Można ją znaleźć pod adresem: https://yandex.ru, a w wersji międzynarodowej  https://yandex.com

Aby opublikować opinię, trzeba założyć konto Yandex.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!