Kolejny apel francuskich wojskowych w sprawie ratowania kraju przed islamizmem

5
665
Francja radykalny islam walka
Fot. mynation.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Francuscy wojskowi opublikowali kolejny apel na portalu prawicowego tygodnika „Valeurs Actuelles” w sprawie ratowania kraju przed islamizmem. List otwarty w tej sprawie napisało pod koniec kwietnia kilkudziesięciu generałów i oficerów w stanie spoczynku. Tym razem autorami tekstu są wojskowi służby czynnej.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

5 KOMENTARZE

 1. Too little and too late. “Postępowa” Europa sama się unicestwia, a Ameryka na czele z Bidenem i jego administracją szybko podąża tym śladem.

 2. Trump chcial ograniczyc immigrantow latynoskich, czyli tych, ktorzy tradycyjnie pracuja w USA w zawodach, w ktorych Amerykanie nie chca pracowac ( w ciezkich pracach lub malo przyjemnych ), czyli Latynosi w minimalnym stopniu zabieraja prace Amerykanom, a wrecz sa potrzebni w USA jako tania sila robocza ( z calym szacunkiem dla ciezko pracujacych Latynosow).

  Jednoczesnie Trump otworzyl szeroko granice dla przybyszow z Indii, ktorzy zabieraja Amerykanom dobrze platne prace w IT, medycynie, biznesie ( i w NJ i w Chicago jest kilka “polskich” delikatesow, ktorych wlascicielami sa Hindusi ).

  Czy widziales pracjacych na dachach w srodku goracego letniego dnia Latynosow ?
  Ja widzialem i to wielu.

  Czy widzales kiedykolwiek hinduskiego roofera ?

 3. Woytek, nie nie masz szkoly chlopie, zastanow sie ile Ameryka potrzebuje robotnikow do fizycznej pracy, miliony Latynosow? To jest nonsens co Ty chlopie wypisujesz.
  Jesli Amerykanie nie chca fizycznie pracowac to tylko dlatego, ze Welfare ich zespsol, OK man?
  A jak nie welfare to unemployment benefits ich demoralizuje, OK man?
  Powinno byc tak jak w Rosjii……nie rabotajesz nie wkuszajesz…..”
  Pomysl chlopie gdzie ludzie znajda prace jak Latynosi, Hindusi i Chinczycy zajma stanowiska pracy. Ty chlopie tez stracisz prace bo obce narody Cie wykiwaja. Chlopie, idz do szkoly i pros Pana Boga o lepszy rozum, OK chlopie?

 4. Ciekawie poczytać fizycznego szeregowego.
  On wie, kto jest jego konkurencją i ile czasu trwa nauka zawodu wbijacza gwoździ.
  Voytka konkurencją są pracownicy sektora IT a Private ma konkurentów w szczęśliwych posiadaczach młotka.
  C’est la vie.

 5. Kiedy przodkowie tych francuskich generałów zdobyli Algierię? Ile lat mordowali miejscowych, gdy tamtym zachciało się rządzić samemu? Film “Dzień szakala” opowiada o jakim zamachu? Kto, na kogo i z jakiego powodu chciał dokonać owego zamachu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!