Ostatni dzień na wysyłanie pocztówek do Powstańców Warszawskich

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

To ostatni dzień, żeby wysłać pocztówki do Powstańców Warszawskich. Dobiega końca piąta kampania “BohaterON – włącz historię!” pozwalająca podziękować uczestnikom walk o stolicę w 1944 roku.

Żeby wysłać kartkę, wystarczy wejść na stronę bohateron.pl, wybrać rodzaj pocztówki i wpisać treść życzeń dla Powstańca – maksymalnie 25 słów. Ten limit to nie przypadek – dokładnie tylu słów można było użyć w powstańczej korespondencji.

W tym roku kartki wysyłamy wyłącznie online oraz odpłatnie – dostępne są pocztówki o nominałach: 10, 50 i 100 złotych. Kwota pozwala zespołowi pokryć koszty wydruku i wysyłki kartek, oznacza też konkretną pomoc dla Powstańców Warszawskich. Zespół BohaterON wydrukuje kartkę i wyśle ją do wybranego Powstańca w wersji papierowej.

Pocztówkę można zaadresować do konkretnego uczestnika walk o stolicę lub ogólnie – do Powstańców. Ich lista znajduje się na stronie bohateron.pl. Podczas czterech poprzednich akcji Powstańcy Warszawscy otrzymali ponad 830 tysięcy kartek z podziękowaniami. Jedna trzecia z nich była zaadresowana do konkretnych Powstańców.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!