Polska: sztab prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczął akcję “Łączy nas Polska”

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Sztab prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczął dziś akcję “Łączy nas Polska”. Zaangażują się w nią parlamentarzyści, samorządowcy i aktywiści związani z Prawem i Sprawiedliwością. 

Rzecznik sztabu europoseł PiS Adam Bielan mówi, że w jej ramach w całym kraju zorganizowane zostaną setki spotkań podczas których będą zachęcać do głosowania na Andrzeja Dudę. Bielan stwierdził, że nie tylko ubiegający się o reelekcję prezydent będzie przekonywał do udziału w wyborach, ponieważ jak podkreślił, są to wybory ważne dla całego kraju. 

Adam Bielan zaapelował również do sympatyków Andrzeja Dudy o włączenie się w kampanię wyborczą i pobieranie materiałów wyborczych. Banery, ulotki czy plakaty wyborcze mają być już od jutra dostępne w regionalnych i powiatowych biurach sztabu. 
II tura wyborów prezydenckich odbędzie się 12 lipca. Zmierzą się w niej prezydent Andrzej Duda, który jest popierany przez PiS oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Andrzej Duda zwyciężył w pierwszej I turze uzyskując 43,5 procent głosów. Na Rafała Trzaskowskiego zagłosowało 30,46 procent.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!