Chicago: transmisje spotkań Blackhawks, Bulls i White Sox od października w nowej sieci

0
Fot. bizjournals.com/CHICAGO SPORTS NETWORK
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Mecze Blackhawks, Bulls i White Sox będą transmitowane na żywo w Chicago Sports Network od października, ogłosiła sieć w poniedziałek rano. Chicago Sports Network (CHSN) wystartuje w październiku na wielu platformach, dostarczając ponad 300 meczów Blackhawks, Bulls i White Sox rocznie, wraz z relacjami przedmeczowymi i pomeczowymi oraz programami multisportowymi 24/7, zgodnie z komunikatem prasowym CHSN.

Sieć będzie nadawać ze studiów produkcyjnych zlokalizowanych w United Center i Guaranteed Rate Field.

CHSN twierdzi, że wystartuje w październiku z przedsezonowymi meczami Blackhawks i Bulls, a pierwszy mecz White Sox zostanie wyemitowany w 2025 roku. Według CHSN wszystkie pozostałe mecze White Sox w 2024 roku będą nadal transmitowane w NBC Sports Chicago.

CHSN jest wspólnym przedsięwzięciem Blackhawks, Bulls, White Sox i Standard Media i dotrze do większości Illinois, a także części Indiany, Iowa, Michigan i Wisconsin, w oczekiwaniu na zatwierdzenie przez ligę.

Sieć twierdzi, że po uruchomieniu będzie miała podpisane umowy z tradycyjnymi dostawcami telewizji kablowej i usługami streamingowymi oraz że będzie dostępna za pośrednictwem bezpłatnej transmisji naziemnej.

Zgodnie z komunikatem, Jason Coyle został mianowany prezesem CHSN po ponad 20 latach pracy na stanowiskach kierowniczych w mediach sportowych w Chicago.

„Kiedy zaczęliśmy projektować sieć, każdą dyskusję rozpoczynaliśmy i kończyliśmy prostym pytaniem: »Co jest najlepsze dla naszych fanów?«” powiedział Coyle w komunikacie. „Jakie jest najlepsze podejście do dystrybucji meczy? Jak możemy przesunąć granice zarówno w grze, jak i produkcji studyjnej?”.

„Planujemy służyć naszym fanom na tak wielu platformach i rynkach, na ile pozwalają na to nasze prawa” – dodał J.Coyle.

Partner trzech chicagowskich drużyn, Standard Media, jest właścicielem czterech stacji, od Rhode Island po Nebraskę. Według CHSN, sieć jest w trakcie budowania swojego personelu i będzie publikować ogłoszenia przez całe lato, gdy dystrybucja i inne umowy zostaną sfinalizowane. Aktualizacje będą również udostępniane na CHSN.com.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!