USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W piątkowym meczu ligi NBA, po dramatycznym widowisku, Chicago Bulls po dwóch dogrywkach wygrali przed własną publicznością z Minnesota Timberwolves 139:131. Aż 49 punktów dla Bulls zdobył wczoraj DeMar DeRozan. Dzięki piątkowemu zwycięstwu, chicagowski zespół awansował w tabeli Konferencji Wschodniej na 10 miejsce. Dzisiaj w United Center Bulls podejmować będą Miami Heat. Początek spotkania o godzinie 7:00 PM.

W innych piątkowych meczach NBA: San Antonio Spurs przegrali po dogrywce z Memphis Grizzlies 120:126; Jeremy Sochan rozegrał tylko 8 minut i rzucił 3 punkty; Boston Celtics pokonali Portland Trail Blazers 126:112, Charlotte Hornets przegrali z Philadelphia 76ers 82:121, New Orleans Pelicans ulegli Houston Rockets 112:114, Washington Wizards przegrali z Cleveland Cavaliers 94:117, Atlanta Hawks wygrali z Golden State Warriors 127:119, a Los Angeles Lakers przegrali z Dallas Mavericks 110:111.
—————

W piątkowych meczach hokejowej ligi NHL Toronto Maple Leafs wygrali z Carolina Hurricanes 5:2, Philadelphia Flyers pokonali Buffalo Sabres 5:2, Washington Capitals przegrali z St. Louis Blues 2:5, a Anaheim Ducks wygrali z Columbus Blue Jackets 7:4.
Dzisiaj Chicago Blackhawks na wyjeździe zmierzą się z Arizona Coyotes. Początek spotkania o godzinie 9:30 PM.

——

W piłkarskiej lidze MLS, dzisiaj Chicago Fire na Soldier Field podejmować będą FC Cincinnati. Początek meczu o godzinie 7:30 PM.