Polonijna drużyna hokejowa Handymen z tytułem RMAHL

0

Polonijna drużyna hokejowa Handymen została w czwartek mistrzem RMAHL (Rolling Meadows Adult Hockey League). W meczu finałowym Handymen pokonali drużynę Beer Comets 6-1 (1-0, 3-0, 2-1).

Spotkanie było bardzo zacięte – szczególnie w pierwszej tercji, w której każda z drużyn walczyła o zdobycie pierwszej bramki aby udokumentować swoją przewagę, ale to Handymen grając bardzo konsekwentnie w obronie i wyprowadzając groźne kontrataki wyszli na prowadzenie. Piękna akcja i strzał Piotra Jelenia dał im przewagę. Druga i trzecia tercja to pokaz siły i konsekwencji drużyny i kolejne gole: Jurka Boronia, Piotra Jelenia i Jacka Smarducha.

Gratulacje dla drużyny Handymen za udany sezon i fantastyczne spotkanie uwieńczone tytułem mistrzowskim ligi RMAHL.