Chicago: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

W sobotnim meczu ligi MLS Chicago Fire przed własną publicznością wygrali z Seattle Sounders 1:0. Jedynego gola dla Fire zdobył w 23 minucie gry niemiecki obrońca Rafael Czichos. 83 minuty rozegrał w barwach chicagowskiego zespołu polski napastnik Kacper Przybyłko. Była to druga z rzędu wygrana Fire. Dzięki niej chicagowska drużyna przesunęła się na 12 miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej i traci do strefy playoffs już tylko 4 punkty. Kolejny mecz Fire rozegrają na wyjeździe w sobotę 23 lipca w Vancouver z miejscowymi Whitecups FC.

——————

W wyjazdowym meczu ligi WNBA koszykarki Chicago Sky wygrały z Dallas Wings 89:81. Sky zajmują w ligowej tabeli pierwsze miejsce z dorobkiem 19 zwycięstw i 6 porażek.

——————-

W niedzielnych meczach ligi MLB Chicago White Sox wygrali z Minnesota Twins 11:0, a Chicago Cubs pokonali New York Mets 3:2. W lidze MLB nastąpi teraz przerwa na wtorkowy mecz gwiazd, który w tym roku odbędzie się w Los Angeles.