USA: wyniki sportowe

0
USA sport wyniki

Pittsburgh Penguins przegrali po dogrywce z New York Islanders 3:4, Vegas Golden Knights ulegli po dogrywce Minnesota Wild 0:1, a Florida Panthers przegrali z Tampa Bay Lightning 4:5 w rozegranych w niedzielę meczach 1. rundy fazy play off hokejowej ligi NHL. Rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw.
———————

W niedzielę rozegrano ostatnie spotkania fazy zasadniczej rozgrywek koszykarskiej ligi NBA. Chicago Bulls, którzy nie zagrają w dalszej części sezonu, w swoim występie pokonali Milwaukee Bucks 118:112.

W głównej fazie play-off zagra po 8 najlepszych ekip z obu konferencji NBA. Pewni występów są zawodnicy 12 drużyn:

Philadelphia 76ers, Brooklyn Nets, Milwaukee Bucks, Miami Heat,
New York Knicks, Atlanta Hawks, Utah Jazz, Phoenix Suns, Denver Nuggets, Portland Trail Blazers, Los Angeles Clippers i Dallas Mavericks

O 4 miejsca w tej fazie rozgrywek rywalizować będzie 8 kolejnych zespołów:
Boston Celtics, Washington Wizards, Indiana Pacers, Charlotte Hornets,
Los Angeles Lakers, Golden State Warriors, Memphis Grizzlies i San Antonio Spurs.

———————

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution w wygranym 1:0 meczu piłkarskiej ligi MLS z Columbus Crew. Polski napastnik, który wszedł na boisko w 83. minucie, już trzy minuty później ustalił wynik spotkania. To jego 2. ligowy gol w tym sezonie.
Revolution prowadzi w tabeli strefy wschodniej z dorobkiem 11 punktów w sześciu meczach.

——————-

W niedzielnych meczach ligi MLB Chicago Cubs pokonali Detroit Tigers 5:1, a Chicago Cubs zwyciężyli Kansas City Royals 4:3.