Polska: Air Show Radom 2023 – ponad 100 tysięcy sprzedanych biletów

0
Fot. dlapilota.pl/Air Show Radom/MON
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Ponad 100 tysięcy biletów sprzedano na pokazy lotnicze Air Show Radom 2023. Impreza, której głównym patronem medialnym jest Polskie Radio, odbędzie się w najbliższy weekend – 26 i 27 sierpnia.

Wśród najważniejszych atrakcji znalazły się wieczorne pokazy z efektami pirotechnicznymi, wyścig samochodu Formuły 1 z samolotem a także stacjonarne pokazy sprzętu wojskowego.

Organizatorzy apelują o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Wiceminister obrony narodowej Wojciech Skurkiewicz powiedział, że wszelkie niezbędne informacje można znaleźć w aplikacji mobilnej.

“Są tam zamieszczone wszystkie szczegóły dotyczące pokazów lotniczych – począwszy od programu, przez uczestników i to, co znajduje się na wystawie statycznej, po komunikaty związane z zachowaniem bezpieczeństwa. Są informacje o miejscach parkingowych i wejściach na Air Show. Gorąco zachęcam, by ściągnąć tę aplikację na swoje smartfony” – mówił wiceszef MON.

Organizatorzy podkreślają, że posiadacze biletów muszą mieć ze sobą dokumenty tożsamości. Na teren pokazów nie będzie można wjechać hulajnogami i rowerami a także wprowadzać zwierząt, z wyjątkiem tych pełniących rolę przewodników dla osób niepełnosprawnych. Ponadto zakazane będzie używanie dronów.

Widzowie pokazów będą mogli wnieść napoje w plastikowych butelkach o pojemności do maksymalnie pół litra. Posiłek może znajdować się jedynie w miękkim opakowaniu.

Dyrektor pokazów, generał brygady pilot Grzegorz Ślusarz podkreślił, że Air Show to doskonała okazja do rozmów z tymi, którzy siedzą za sterami maszyn uczestniczących w wydarzeniu.

“Zespoły są wyselekcjonowane, z najwyższej półki, a po takim pokazie można podejść do pilota, porozmawiać z nim, zapytać dlaczego ma taką pasję, dlaczego kocha ten zawód. To będzie na wyciągnięcie ręki” – zaznaczył gen. bryg. pil. Grzegorz Ślusarz.

Przez cały weekend na antenach Programu 1 i Programu 3 Polskiego Radia będzie można usłyszeć relacje reporterskie i audycje plenerowe z Air Show. Polskie Radio będzie też jako jedyne transmitować wydarzenie na swoim portalu i w mediach społecznościowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.airshow.polskieradio.pl.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!