Polska: J.Sasin o bezpieczeństwie energetycznym

0
Fot. Facebook: Jacek Sasin
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Wicepremier Jacek Sasin zapowiedział dalsze rządowe wsparcie polskiego górnictwa. Jak mówił, jest to koniecznie, ponieważ wciąż brakuje nam alternatywnych źródeł energii.

Minister aktywów państwowych podczas spotkania w Kamienicy Polskiej na Śląsku nawiązał do batalii w Parlamencie Europejskim w sprawie emisji metanu. „Przyjęcie rozwiązań, które zaproponowano w Brukseli oznaczałoby właściwie szybką likwidację polskiego węgla i polskiego górnictwa ze wszystkimi skutkami, nie tylko dla bezpieczeństwa energetycznego ale też wielkimi skutkami społecznymi” – mówił Jacek Sasin. Wicepremier podkreślił, że dzięki działaniom polityków Prawa i Sprawiedliwości udało się spowodować, że nowe prawo procedowane właśnie w Parlamencie Europejskim nie zabije polskiego górnictwa.

Spotkanie w Kamienicy Polskiej jest częścią kampanii Prawa i Sprawiedliwości „Inwestycje lokalne. Polska jest jedna”. W jej ramach politycy rządzącej partii chcą w najbliższych tygodniach odwiedzić wszystkie sto okręgów partyjnych.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!