Polska: prof. Legutko laureatem nagrody im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego

0
110
Fot. Facebook: PiS
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Laureatem Nagrody im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego za rok 2022 został prof. Ryszard Legutko. Nagrodę wręczył Jarosław Kaczyński. Laudację wygłosił profesor prawa Adrian Vermeule z Uniwersytetu w Harvardzie. Mówił m.in., że profesor Ryszard Legutko “jest naukowcem nie tylko europejskiego, ale światowego kalibru (…) to człowiek który łączy teorię i praktykę w sposób, który budzi podziw.”

XII Kongres Polska Wielki Projekt pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy trwa od piątku w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Paneliści poruszali zagadnienia dotyczące między innymi: Trójmorza, Rosji, regionu Europy Środkowej, nowych technologii czy kwestii unijnych. Na zakończenie Kongresu wręczona została Nagroda imienia Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

Organizatorem Kongresu jest Fundacja Polska Wielki Projekt. Patronem medialnym jest Polskie Radio 24 oraz Program 2 Polskiego Radia. Więcej informacji o programie Kongresu na stronie organizatora: polskawielkiprojekt.pl

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!