Polska: PKN Orlen uruchomił 200 automatów paczkowych

0
Orlen Paczka
Fot. next.gazeta.pl
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

PKN Orlen ma nową usługę – to Orlen Paczka. Firma uruchomiła 200 automatów paczkowych. Do końca roku będzie ich 500. W przyszłym roku ma działać dwa tysiące tego typu urządzeń. Automaty są czynne przez całą dobę. Klienci mają trzy dni na odebranie przesyłek.

Prezes koncernu Daniel Obajtek powiedział, że detal dla PKN Orlen jest jednym z ważniejszych elementów biznesu. Przypomniał, że do 2030 roku zainwestuje w tę działalność około 11 miliardów złotych.

Członkini zarządu PKN Orlen Patrycja Klarecka dodała, że Orlen bardzo uważnie śledzi trendy konsumenckie. Nowa usługa jest odpowiedzią na zapotrzebowania rynku. Wyjaśniła, że aplikacja mobilna “ORLEN Paczka” jest dostępna na urządzenia z systemem IOS i Android. Umożliwia ona śledzenie statusu zamówionej przesyłki, odebranie jej w całej sieci punktów oraz bezdotykowe otwieranie skrytki w automatach bez konieczności oczekiwania w kolejce.

Automaty działają między innymi w Warszawie, Krakowie, Płocku, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!