Polska: przedstawiono sztab wyborczy prezydenta Andrzeja Dudy

0
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Szefową sztabu programowego prezydenta Andrzeja Dudy została Beata Szydło, a szefem sztabu organizacyjnego Joachim Brudziński. W Warszawie zaprezentowano sztab wyborczy ubiegającego się o reelekcję prezydenta.

Szefową kampanii została Jolanta Turczynowicz-Kieryłło – informował dziennikarzy rzecznik sztabu wyborczego Adam Bielan. “Wszystkie osoby, które pełnią funkcję w sztabie, to była osobista decyzja pana prezydenta” – zaznaczył rzecznik. Dodał, że jutro około południa na trasę wyruszy Dudabus. Odwiedzi Kutno, Turek, Łowicz.

Podczas prezentacji sztabu prezydent Andrzej Duda apelował o kampanię opartą na szacunku i kulturze. “Ja proszę o to, żeby nie było takich sytuacji, jak niedawno mieliśmy miejsce w Pucku, czy takich sytuacji jak mieliśmy ostatnio miejsce niestety w polskim Sejmie. Żeby nie było obrażających gestów obscenicznych, żeby nie było obrażających słów” – mówił prezydent. “Mam nadzieję, że ta kampania będzie kampanią, w której wszyscy pokażemy, że nie zgadzamy się z takimi działaniami i że politykę można prowadzić inaczej, a walka wyborcza oznacza także i kulturę” – dodał Andrzej Duda.

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!