P.Jaki: największym symbolem korupcji politycznej w Europie jest G.Schroder

0
Jaki
Fot. screenshot video Facebook: Patryk Jaki
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki powiedział, że największym symbolem korupcji politycznej w Europie jest były kanclerz Niemiec Gerhard Schroder. W Parlamencie Europejskim europosłowie debatowali na temat skandalu korupcyjnego związanego z kupowaniem wpływów przez Katar i Maroko.

W trakcie dyskusji europoseł Jaki wzywał Partię Europejskich Socjalistów, aby zajęła się sprawą byłego kanclerza Schrodera. “Występują tutaj socjaliści, których członkiem dalej jest Gerhard Schroder, największy symbol korupcji politycznej, skorumpowany przez Putina. Nic z tym nie robicie i tutaj będzie wszystkich pouczali. Najpierw [trzeba] spojrzeć w lustro i zrobić z tym porządek” – przekonywał Patryk Jaki.

Afera korupcyjna w Parlamencie Europejskim ujrzała światło dzienne w połowie grudnia ubiegłego roku. Wczoraj podczas otwarcia sesji plenarnej w Strasburgu przewodnicząca Parlamentu Europejskiego potwierdziła oficjalnie uruchomienie procedury uchylenia immunitetów kolejnym dwóm deputowanym w reakcji na skandal korupcyjny. Chodzi o Włocha Andreę Cozzolino i Belga Marca Tarabellę.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!