Elk Grove Village, IL: 62-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

0
Fot. WGN TV
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

62-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w Elk Grove Village, na przedmieściach Chicago – informuje policja. Lekarz sądowy zidentyfikował kobietę jako 62-letnią Cindy Goodwin. Według szefa straży pożarnej Elk Grove Village, ktoś w okolicy Wilshire i Birchwood zadzwonił pod numer 911, aby zgłosić pożar około północy z czwartku na piątek.

Ekipy strażackie dotarły do domu znajdującego się pod adresem 900 Wilshire Avenue w ciągu pięciu minut od pierwszego wezwania.
Funkcjonariusze policji dotarli tam jako pierwsi i próbowali dostać się do domu, nawet wyważając drzwi, wiedząc, że ktoś prawdopodobnie jest w środku. Co najmniej jeden sąsiad również próbował zrobić wszystko, co w jego mocy, aby pomóc.

Funkcjonariusze straży pożarnej powiedzieli, że warunki były po prostu zbyt trudne, aby mogli bezpiecznie wejść do środka.

“To było bardzo intensywne. Z frontowych okien wydobywały się duże ilości ognia “- powiedział szef straży pożarnej Richard Mikel. “Funkcjonariusze policji przybyli pierwsi. Próbowali wejść do środka; nie byli w stanie tego zrobić ze względu na dużą ilość ognia i dymu” – dodał

Kiedy przybyły załogi strażackie, natychmiast zaczęły gasić pożar i weszły do środka by szybko zlokalizować ofiarę. Mikel powiedział, że pomimo wysiłków na miejscu zdarzenia i w drodze do szpitala, nie byli w stanie jej uratować.

“Odszukaliśmy ją i zaczęliśmy ratować jej życie, ale niestety nie udało się jej uratować” – powiedział.

Funkcjonariusze straży pożarnej powiedzieli, że wygląda na to, że ofiara mieszkała sama. Podczas poszukiwań nie znaleziono innych zwierząt ani ludzi.

“To bardzo smutne. Za każdym razem, gdy ktoś zostaje ranny lub ginie w pożarze, jest to bardzo smutne” – powiedział Mikel.

Sąsiedzi twierdzą, że ofiara była miła, przyjazna i lubiła jeździć na rowerze. Potwierdzają to, co mówią funkcjonariusze straży pożarnej, że wygląda na to, że mieszkała sama.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!