Illinois: 10 milionów dolarów w szczęśliwej zdrapce

0
Fot. Fox 32 Chicago
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Gracz Illinois Lottery trafił wielką wygraną i wygrał aż 10 milionów dolarów. Zgodnie z komunikatem loterii, osoba ta jest pierwszą, która wygrała główną nagrodę w wysokości 10 milionów dolarów w zdrapce „10 Million” o wartości 50 dolarów.

Kupon został zakupiony w sklepie spożywczym Casey’s, znajdującym się przy 3499 Fosterburg Road w Alton.

„Coś w grze $10 Million było dla mnie dziwne”, wyjaśnił szczęśliwy zwycięzca, który poprosił o zachowanie anonimowości. „Nie spieszyłem się z jej zdrapaniem, poczekałem aż wrócę do domu. Można powiedzieć, że nigdy przez »10 milionów« lat nie pomyślałbym, że wygram główną nagrodę!” – dodał zwycięzca.

Zapytany, co planuje zrobić z pieniędzmi, nowy milioner powiedział, że planuje przeznaczyć część kwoty na studia dla swojej córki i kupić większy dom z większą przestrzenią garażową na swoje hobby związane z zabytkowymi samochodami.

„Ostatecznie chcę zaoszczędzić większość tej nagrody pieniężnej i zainwestować ją. Najważniejszą rzeczą jest cieszenie się życiem z naszą rodziną i pomoc w utrzymaniu naszych dzieci, a później, miejmy nadzieję, naszych przyszłych wnuków”.

Sklep spożywczy otrzyma premię za sprzedaż w wysokości jednego procenta kwoty nagrody, czyli 100 tysięcy dolarów.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!