IL: Demokraci oraz gubernator Pritzker o polityce Republikanów i D.Trumpie

1
Fot. Twitter: JB Pritzker
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Gubernator Pritzker i inni czołowi Demokraci wzięli udział w środę w festynie stanowym w Springfield. 

Podczas uroczystości na arenie Bank of Springfield Center i później na terenie targów stanowych Illinois State Fairgrounds politycy odnosili się z do polityki Republikanów oraz byłego prezydenta Donalda Trumpa.

Gubernator podczas brunchu przedstawicieli Demokratycznych powiatów, zwracając się do setek ludzi, powiedział o Republikanach, że pomimo, iż twierdzą, że chcą rozwiązywać prawdziwe problemy, spędzają cały swój czas wykrzykując teorie spiskowe o ‘The Purge’, o Disneyu, o zielonych M&M -sach i kosmicznych laserach.

Sekretarz Stanu Illinois Alexi Giannoulias powiedział, że to Demokraci prowadzą naprzód, w czasie kiedy w kraju zakazywane są książki, atakowane są prawa obywatelskie, prawa wyborcze, atakowana jest demokracja oraz planeta.

Senator USA Dick Durbin, Demokrata nr 2 w senacie USA i przewodniczący Komitetu Sądowego potwierdził, że Donaldowi Trumpowi przysługuje prawo domniemania niewinności i sprawiedliwy proces. Durbin stwierdził, że Republikanie nie są już partią Abrahama Lincolna, różnią się od Republikanów sprzed kilku dekad, kiedy dali Illinois gubernatorów “takich jak Jim Edgar”.

Pritzker dziękował przewodniczący powiatów za pomoc w jego reelekcji, mówiąc, że razem budują niebieską falę, która zmiecie czerwoną ścianę.

Pritzker dodał, że Demokraci Illinois zrobili więcej przez ostatnie pięć lat, aby odepchnąć rządy autorytarne, anty-demokratyczny republikański nonsens MAGA, niż kto inny w kraju. Gubernator poprosił o pozostawienie Demokratom możliwości zawieszenia najwyższej flagi przeciwko nowoczesnemu amerykańskiemu faszyzmowi.

Zastępczyni gubernatora Juliana Stratton przyznała, że podział polityczny wzrasta w Illinois, miejskie okolice stają się Demokratyczne a wiejskie bardziej Republikańskie.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

 1. Pritzker i wielu demokratów w IL traktują obywateli jak idiotów i bezmyślnych baranów. Niestety, ale wielu na to zasługuje bo wybrali sobie do rządzenia takich ludzi. Zarzucają republikanom i Trumpowi faszyzm, ale to działania “elit” demokratycznych w całym kraju prowadzą do ustroju totalitarnego w stylu komuno-faszystowskim, a stany IL, NY i CA przodują w takich działaniach. Świadczą o tym:

  – likwidowanie wolności dyskusji i wypowiedzi,
  – dominacja i kontrola mediów społecznościowych i pozostałych mediów i związna z tym
  cenzura,
  – tworznie podziałów rasowych i ponowne zniewolenie Czarnych Amerykanów,
  – dążenie do jednopartyjnego ustroju. Partie opozycyjne mogą istnieć, ale w więzieniu.
  Związek sowiecki stosował identyczne zasady od początku swoich rządów.
  – bezmyślne i szkodliwe wykorzystywanie zmian klimatu do uzyskania całkowitej kontroli nad
  gospodarką. W skali światowej doprowadzi to do powszechnego głodu.
  – Zmiana systemu głosowanie na pocztowe i związane z tym manipulacje. To na kolekcjonowanie balotów pocztowych przeznaczył M.Zuckerberg ponad 400 mln dol. i wykorzystano je w 2020 roku głównie w stanach, które zdecydowały o wyborze Bidena.
  – zniszczenie systemu szkolnictwa publicznego, gdzie prowadzi się głównie indoktrynację
  antyamerykańską, antyrodzinną i otwarcie propaguje się ustrój totalitarny,
  – tolerowanie przetępczości, morderstw i to wielu miastach rządzonych od lat przez
  demokratów. Najbardziej poszkodowani są Czarni Amerykanie, ale nadal masowo głosują na
  demokratów.

  Wiele “renomowanych” amerykańskich uczelni uczestniczy w tym procederze od lat “kształcąc” ludzi, którzy obecnie wprowadzają ustrój totalitarny w USA.
  Można jeszcze wymienić wiele innych działań, które mają na celu wprowadzenie ustroju totalitarnego w stylu komuno-faszystowskim, jednak ok. 50% Amerykanów nie wie co dzieje się w kraju i część ich głosuje w wyborach pod wpływem impulsu, ok. 20% tak nienawidzi Trumpa, że dopuszcza zrujnowanie państwowości aby tylko Trump nie wygrał wyborów. Wirus TDS poczynił nieodwracalne szkody w umysłach tych ludzi. I tak historia się toczy, a USA mogą pójść drogą starożytnego Rzymu do którego upadku przyczyniły się zdegenerowane i własne elity.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!