Illinois: rabunek w 12 sklepach w mieście Geneva

0
926
policja, strzelanina
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

12 sklepów obrabowanych w środę wczesnym rankiem. Policjanci z Genevy prowadzą śledztwo w sprawie 12 sklepów, których witryny i drzwi zostały zniszczone przy użyciu cegieł i gaśnic. Wszystkie rabunki miały miejsce wzdłuż korytarza Randall Road. 

O 2:22 nad ranem policjanci na rutynowym patrolu dostrzegli przy 1700 bloku South Randall Road, sklep z roztrzaskaną witryną. W tym samym czasie policja w Genevie otrzymała telefon z danymi opisowymi podejrzanego pojazdu widzianego w pobliżu obrabowanego obiektu. Ukradziona Kia Sedan była widziana w okolicach ulic Mill Street i Randall Road.

Policjanci z Batavii i zastępcy szeryfa powiatu Kane ruszyli w pościg za Kią, niestety pojazd uciekł funkcjonariuszom. Następnie Kia była widziana na międzystanowej trasie Interstate 88, jadąc w kierunku wschodnim.

We wszystkich 12 sklepach zrabowanych wzdłuż Randall Road przednie witryny sklepów zostały rozbite, przestępcy kradli przedmioty ze sklepowych wystaw.

Nie wiadomo dokładnie w jakich godzinach dochodziło do przestępstw i jakie przedmioty ukradziono. Rabunki są w tej chwili obiektem śledztwa, biznesy przekazują policji szczegóły dotyczące ukradzionych przedmiotów. 

Ktokolwiek posiadający informacje mogące pomóc w śledztwie jest proszony o kontakt z policją w Genevie pod numerem telefonu 630-232-4736. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!