Policjanci interweniowali w sobotę w domu stanowej prokurator Kim Foxx

1
Fot. WGNTV
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Policjanci z południowych przedmieść Chicago, interweniowali w sobotę 4 czerwca w domu stanowej prokurator powiatu Cook Kim Foxx. Funkcjonariusze zostali wezwani na miejsce przez męża Kim Foxx, Kelley’ego, który oskarżył żonę o uderzenie go w twarz. Do incydentu miało dojść podczas kłótni domowej. Stanowa prokurator miała być niezadowolona, że współmałżonek spędza zbyt dużo czasu przed telewizorem. Podczas zdarzenia Kim Foxx miała wytrącić mu z rąk konsolę do gry wideo, zablokować wyjście z łazienki, a następnie otwartą dłonią uderzyć go twarz.

Stanowa prokurator zaprzeczyła uderzeniu Kelley’ego Foxx, ale przyznała, że doszło do fizycznego kontaktu w momencie kiedy wyprowadzała go z domu. Powiedziała funkcjonariuszom, że jej mąż wezwał policję tylko po to, by ją skrzywdzić. W zdarzeniu nikt nie został aresztowany. Było to pierwsze wezwanie policji do domu rodziny Foxx.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

1 COMMENT

  1. Brak informacji na temat kto przeprowadzi śledztwo dot. zdarzenia w domu prokurator powiatu Cook. Czy znajdzie się ktoś odważny?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!