Chicago: ogłoszono kalendarz letnich wydarzeń w Millennium Park

0
Fot. Facebook: Millennium Park
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Ciepłe letnie noce z muzyką na żywo, darmowymi filmami i koncertami są tuż za rogiem. Chicago ogłosiło kalendarz i skład na 20. rocznicę letniego sezonu Millennium Park 2024. Dodatkowo od czwartku 18 lipca do niedzieli miasto będzie świętować dwie dekady od otwarcia parku. Każdego dnia zaoferuje bezpłatne koncerty i inne atrakcje dla rodzin.

Letnie treningi w Parku Milenijnym

Zajęcia rozpoczną się w sobotę 18 maja i potrwają do 31 sierpnia. Każde zajęcia trwają 45 minut, a uczestnicy proszeni są o zabranie własnej maty do ćwiczeń. Pilates zaczyna się o 8 rano, joga zaczyna się o 9 rano, kickboxing zaczyna się o 10 rano, a Zumba zaczyna się o 11 rano.

Letnia seria muzyczna w Parku Milenijnym

Cykl muzyczny rozpoczyna się 1 lipca i potrwa do 8 sierpnia. Seria koncertów muzycznych rozpoczyna się pokazem przedpremierowym o 5:30 pm w większość poniedziałków i czwartków.

Corinne Bailey Rae, Terrace Martin, Charlie Musselwhite, Buscabulla, GZA, Protoje i Seun Kuti wystąpią podczas letnich nocy w Jay Pritzker Pavilion.

Letni cykl filmowy w Millennium Park

Począwszy od 16 lipca, rodziny mogą udać się do Jay Pritzker Pavilion w każdy wtorek, aby cieszyć się bezpłatnym filmem o 6:30 pm.

Rodziny mogą obejrzeć “E.T. the Extra-Terrestrial”, “Jurassic Park”, “Coco”, “Barbie”, “Ferris Bueller’s Day Off” i wiele więcej!

Aby zobaczyć pełny kalendarz letnich wydarzeń, kliknij tutaj. Lista stworzona przez ABC 7 Chicago.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!