Kolejne busy z migrantami przybywają do Chicago

3
Fot. AP/wish-tv
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

15 busów z migrantami przybywa do Chicago. W ubiegły weekend do naszego miasta przybyło 12 busów z migrantami z południowej granicy, w ten weekend ma być ich więcej. Chociaż w mieście przez ostatni rok pojawiło się ponad 15 tysięcy migrantów i miasto boryka się z problemami dot. zakwaterowania – migranci wciąż przybywają. Każdy dystrykt policyjny ma przyjąć około 10 nowych migrantów.

Baltazar Enriquez, prezydent Rady Społeczności Little Village mówi, że liczy na działanie burmistrza miasta i znalezienie budynków, w których migranci mogliby mieszkać, a nie wydawania 29 milionów dolarów na zakup namiotów – o tym planie mówi się ostatnio bardzo głośno.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

3 COMMENTS

  1. Od objęcia urzędu przez Bidena granicę w sposób nielegalny przekroczyło ponad 6 mln osób. Tyle zarejestrowano. Prawodopodobnie niezarejestrowanych może być około 2 mln. Wszystko to świadczy o tym, że administracja Bidena w sposób celowy i z premedydacją dąży do wywołania kryzysu jakiego nie było w historii USA (może z wyjątkiem wojny secesyjnej). W północno-zachodniej części Chicago na skrzyżowaniach głównych ulic i przed sklepami można zobaczyć żebrzące matki z dziećmi i całe rodziny. Są to prawdopodobnie nielegalni przybili do Chicago. Kto tym milionom zapewni mieszkanie, wyżywienie i opiekę zdrowotną, a dzieciom naukę? Mówienie aby dać tym ludziom pozwolenia do pracy to zwyczajne tumanienie ludzi. 17 września ukazała się książka “The Democrat Party Hates America”. Autorem jest Mark Levin, który przedstawia historię demokratów i ich działalność na szkodę Ameryki. Jest to prawdziwy opis tej partii, która otumaniła miliony ludzi włącznie z Czarnymi Amerykanami i innymi mniejszościami, a tak faktycznie jest partią rasistowską i dążącą do zniewolenia Ameryki przez prowadzenie ustroju totalitarnego w stylu komuno-faszystowskim.

  2. Miasto to sie boryka ale z problemem bezkarnych bandytow rabujacymi ludzi w bialy dzien w centrum miasta. I nie sa to ci immigranci z busow przywiezieni z granicy…

  3. Mark Levin to zwykly psychol ktory tumanom wciska swoje ksiazki bo z tego ten loser zyje.
    A z tym komuno- faszystowska narracja nie wyjezdzaj bo cie przepytam z terminologii i bedziesz wygladal blado, zalosny lapaczu polonijnych lewakow. Tacy jak ty sa zakala polonii

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!