Chicago: Larry Snelling oficjalnie zatwierdzony na stanowisko szefa policji

3
Snelling
Fot. Facebook: CPD
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Rada Miasta Chicago zatwierdziła dziś o godzinie 1 pm nowego szefa policji, został nim Larry Snelling. 54-letni Larry Snelling rozpoczął służbę w CPD w 1992 roku, jest z Chicago i dorastał w dzielnicy Englewood. Ponad połowę swojej kariery spędził jako instruktor w akademii policyjnej. 

Od październiku 2022 roku Larry Snelling był zastępcą szefa ds. zwalczania terroryzmu w CPD, nadzorującego jednostki policji, zajmujące się gangami i narkotykami, w tym zespoły SWAT.

Przed piątkowym przesłuchaniem ws. zatwierdzenia go na stanowisko powiedział członkom rady, że najważniejszymi priorytetami jest uporanie się z wysoką przestępczością oraz postawienie na szkolenia nowych funkcjonariuszy. Snelling chce korzystać z nowoczesnych technologii, w tym czytników tablic rejestracyjnych, ale chciałby również poprawić czas reakcji policji w odpowiedzi na dokonane przestępstwa.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

3 COMMENTS

  1. Mysle ze ma duze szanse odniesc jakis sukces. I nie dlatego ze wie jak to zrobic ,ale ze miasto jest pod wzgledem przestepczosci w takiej dooooopie ze juz gorzej byc nie moze 😀

  2. Nadzorował jednostki zajmujące się gangami i narkotykami. Z jaką skutecznością to wiadomo. Nie są to dobre rokowania dla miasta Chicago. Gangi działają praktycznie bez przeszkód, a narkotyki są powszechnie dostępne. Jak burmistrz, szef policji, także szefowa Cook County (wszyscy Czarni Amerykanie) zadbają o bezpieczeństwo innych Czarnych Amerykanów? Obecnie gangi narkotykowe (przeważnie składające się z Czarnych Amerykanów) strzelają i mordują bez przeszkód innych Czarnych Amerykanów i nic nie zmienia się od wielu lat.

  3. Nic nie zrobi, bo syckie policjanty pojechali na Floryde,
    skuszeni bonusem od Desantimonisa.
    Lezom tera se na plazy i pijom drynki z paraseloczkom w kieliszku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!