Chicago: 11-letnia dziewczynka pobita w dzielnicy North Lawndale

2
Policja śledztwo USA
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

11-letnia dziewczynka została hospitalizowana po napaści w dzielnicy North Lawndale. Do pobicia dziewczynki doszło w niedzielę wieczorem przy 1900 South Spaulding Avenue.

W komunikacie policyjnym czytamy, że dziewczynka przebywała na zewnątrz, gdy nieznany osobnik podszedł do niej i zaczął ją bić, a wkrótce dołączył do niego kolejny napastnik. Obronić dziewczynkę próbowała postronna osoba. 11-latka przebywa w szpitalu Lurie, policja prowadzi śledztwo.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

2 COMMENTS

  1. To jest aktualna rzeczywistość Chicago pod rządami burmistrza, który jest marksistą i więcej troszczy się o przestępców niż o normalnych obywateli. Wzoruje się na obecnej administracji i prezydencie, którzy mają gdzieś Amerykę i robią wszystko, aby zniszczyć ten kraj.

  2. Kolejny napasiony OAN- pasza.
    North Lawndale byl jest i bedzie gangsterka bez kontroli, nikogo oprocz newsowych dziennikow nie interesuje ilu gangusow sie tam wystrzelalo, policja przyjezdza zeby tylko posprzatac, nie ma zadnej wspolpracy z mieszkancami, zwykle klasyczne ghetto ktorych mamy kilka. Burmistrz to dno ktore bylo do przewidzenia, batozyc go trzba za to rabunki i gangsterka weszla w tereny na ktorychnigdy nie mieli prawa bytu, teraz sa bezkarnymi panami. A laczenie tego z Bidenem, marksistzmi etc swiadczy o skrzywieniu psychicznym. Podpowiem – nastepnym razem trzeba wybierac madrze myslac samodzielnie a nie podniecac sie gosciem co zatankuje mi Toyote do pelna, nawet jak jest obcalowywany przez polonijnych redaktorow.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!