Szefowa sztabu Związku Nauczycieli Chicago nominowana na stanowisko w administracji Brandona Johnsona

0
Fot. Armando L. Sanchez/Chicago Tribune
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Szef sztabu Związku Nauczycieli Chicago mianowana przez burmistrza elekta Brandona Johnsona, zastępcą ds. edukacji.

W czwartek, czyli na kilka dni przed swoją inauguracją, Brandon Johnson na swojego zastępcę ds. edukacji wybrał Jennifer “Jen” Johnson. 

Jennifer Johnson, zanim zaczęła zarządzać ekipą i budżetem liczącego 30 tysięcy osób Związku Nauczycieli Chicago, uczyła wcześniej historii w szkole Lincoln Park High School w Chicago. Jennifer Johnson zasiadała również w radzie Federacji Nauczycieli Illinois, Stanowej Radzie Edukacji Illinois, Stanowej Radzie Licencyjnej i Przygotowawczej Edukatorów. Jennifer Johnson jest jedną z kilku osób nominowanych w czwartek na wyższe stanowiska w administracji burmistrza elekta.  

Mayumi “Umi” Grigsby prezes Komisji Praw Człowieka powiatu Cook zostanie dyrektorem polis Dyrektor budżetu powiatu Cook, Annette C.M. Guzman, zostanie dyrektorem budżetu miasta. 

Jill Jaworski została mianowana szefem finansów. Jaworski była dyrektorem zarządzającym PFM Financial Advisors od 2010 roku, posiada doświadczenie w finansach miejskich i publicznych.

Brandon Johnson sam jest byłym nauczycielem i działaczem Związku Nauczycieli Chicago w ostatnich latach. Zasiadał również w radzie powiatu Cook przez nieco ponad jedną kadencję. Inauguracja burmistrza elekta odbędzie się w poniedziałek.  

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!