Chicago: 37-letni strażak oskarżony o sutenerstwo, czerpał korzyści z “erotycznego masażu”

0
393
sąd
Fot. uscourts.gov
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Strażak z Departamentu Straży Pożarnej Chicago oskarżony o sutenerstwo, zostanie na zwolnieniu z powodu zarzutów o prowadzenie w swoim apartamencie usług “erotycznego masażu”. 

Brendan Kennedy-Gasior, lat 37, usłyszał zarzut promowania prostytucji. Został wypuszczony z aresztu w piątek po wpłaceniu kaucji $500 dolarów, wyznaczonej przez sędzinę powiatu Cook Kelly McCarthy. Kennedy-Gasior z North Park, został aresztowany w czwartek rano. Został wskazany policji przez 23-letnią kobietę. Kobieta została poinstruowana przez mężczyznę do ustalenia cen masażu erotycznego w wysokości $150 dolarów za pół godziny i $200 dolarów za sesję godzinną. Kobieta wykonała 50 sesji masażu w jego domu. Kennedy-Gasior otrzymywał połowę dochodu z wykonywanej usługi.

Do czynności dochodziło w czasie, kiedy Kennedy-Gasior przebywał w mieszkaniu. Zamieszczał ogłoszenia erotycznego masażu na stronach dla dorosłych. Zainteresowani mogli kontaktować się pod podany numer telefonu i kierowani byli do domu Kennedy-Gasiora. Dom mężczyzny znajduje się 300 metrów od szkoły. 

Mężczyzna był zatrudniony w departamencie straży od 2019 roku, pracował jako inżynier. Obecnie przebywa na zwolnieniu medycznym. Do pracy wróci w następnym tygodniu i zostanie umieszczony na płatnym urlopie administracyjnym, podczas gdy będzie kontynuowane śledztwo w sprawie.

Kennedy-Gasior pojawi się na sali sądowej 14 kwietnia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!