Chicago: L.Lightfoot wyemituje w tym tygodniu telewizyjne spoty wyborcze

0
Fot. Youtube: Lightfoot For Chicago
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Burmistrz Chicago, Lori Lightfoot, wyemituje w tym tygodniu swoje pierwsze reklamy telewizyjne w trwającej kampanii wyborczej. Pierwszy spot będzie dotyczyć przestępczości, a drugi będzie odnosić się do odbudowy miasta po pandemii.

W reklamie zatytułowanej „Delivers Again” dwóch mężczyzn o imieniu Oscar i Felix, argumentują na temat działań Lori Lightfoot w kontekście walki z przestępczością w Chicago. Oscar przypomina Felixowi, że to co dzieje się na ulicach naszego miasta nie stało się z dnia na dzień i  „wyjście z tego zajmuje trochę czasu, a Lightfoot ma plan.”

Druga reklama pt. „Believe”, ma na celu przedstawienie bardziej pozytywnej wizji miasta. 

 „Nasza gospodarka jest najlepsza w kraju. Dokonujemy znacznych postępów w zakresie bezpieczeństwa publicznego i wdrożyliśmy niektóre z najbardziej postępowych polityk, które uczynią życie lepszym”, mówi w reklamie Lightfoot.

Wybory na burmistrza Chicago odbędą się 28 lutego przyszłego roku. Jeśli w pierwszej rundzie nikt nie zdobędzie co najmniej 50 procent głosów, druga tura z udziałem dwóch kandydatów z największą ilością głosów odbędzie się 4 kwietnia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!