Chicago: 8-latek śmiertelnie postrzelony w domu

2
359
policja, strzelanina
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

8-latek został śmiertelnie postrzelony w domu przy South Rhodes Avenue w dzielnicy Douglas na południu Chicago. Do tragedii doszło około godziny 6:00 wieczorem w poniedziałek, a chłopiec stał się przypadkową ofiarą wymiany ognia pomiędzy innymi osobami, przebywającymi w tym samym czasie w budynku. 8-latek został trafiony w głowę. Zmarł po przewiezieniu go do szpitala Comer Children’s Hospital.

Z policyjnych statystyk wynika, że od początku roku w strzelaninach w Chicago zginęło 39 nieletnich, a około 260 zostało rannych.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

2 COMMENTS

  1. To jest w obecnym Chicago i w stanie IL normalne. Demokraci sprawują nieograniczoną władzę i obecni kandydaci tej partii (brak konkretnego programu) koncentrują się na propagowaniu nielimitowanej aborcji i na twierdzeniach, że republikanie (zwolennicy Trumpa) zniszczą demokrację w USA. Jeżeli ktoś propaguje nielimitowaną aborcję to dla takich ludzi bezpieczeństwo obywateli nie jest ważne. Iloś przestępstw i morderstw w Chicago jest tego 100% dowodem. Pritzker, Biden, Harris, Pelosi i inni przedstawiciele “elit” demokratycznych mówią otwarcie, że aborcja nie powinna być limitowana (podobnie jak jest w państwach totalitarnch – Chiny, Korea Płn). Zresztą Biden przez swoj stosunek do aborcji jest jedną z najbardziej odrażających postaci we współczesnej Ameryce. “Towarzyszy” mu w tym dzielnie dr. Jill Biden. Ludzie, którzy są prawie o kresu życia z pasją walczą, aby jak najmniej dzieci urodziło się w Ameryce. Pozwalają natomiast na nielimitowaną nielegalną imigraję do USA, aby dodatkowo do Czarnych Amerykanów mieć więcej współczesnych niewolników na swoich “demokratycznych” plantacjach, które istnieją w większości dużych miast amerykańkich. Głosowanie w wyborach 8 listopada na kandydatów demokratycznych to głosowanie za dalszym niszczeniem Ameryki i jej całkowitym unicestwieniem, ale mieszkańcy Chicago i Cook County są raczej daleko od uświadomienia sobie tych faktów. Antyamerykańskie media w USA ogłupiły wielu obywateli. Antyamerykańska, prokomunistyczna i prototalitarna indoktrynacja w amerykańskich szkołach i uczelniach też zrobiły swoje i wynik wyborów może być różny. Moje wypowiedź zostanie prawdopodobnie zablokowana i dlatego więcej nie będę zabierał głosu na tych łamach. Redakcja prawdopodobnie zatrudniła do cenzury Andrzeja Jarmakowskiego, który na przestrzeni ostatnich 7 lat zajmował w wielu sprawach stanowisko antyamerykańskie, popierał kłamstwa demokratów i głoszone w antyamerykańskich mediach.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!