Chicago: Lori Lightfoot przedstawiła plan poprawy “sprawiedliwości społecznej” w mieście

1
312
Fot. wewillchicago.com
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Burmistrz Lori Lightfoot przedstawiła w czwartek propozycję planu mającego na celu poprawę sprawiedliwości społecznej w naszym mieście. „We Will Chicago” obejmuje około 150 celów w 40 podmiotach. Jego 10-letnie ramy mają poprawić życie mieszkańców Chicago, zwłaszcza tych, z najuboższych dzielnic miasta, którzy na co dzień mają utrudniony dostęp do opieki zdrowotnej czy borykają się z problemami finansowymi czy systemowymi.

Propozycja powstała po dwóch latach badań i konsultacji z wolontariuszami, organizacjami społecznościowymi i pracownikami miasta. Program byłyby pierwszym ogólnomiejskim planem Chicago od ponad 50 lat, uznającym jednocześnie przeszłe programy i politykę miasta oraz praktyki sektora prywatnego jako rasistowskie i dyskryminujące.

Więcej informacji na stronie: wewillchicago.com

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 COMMENT

  1. Poprawa “sprawiedliwości społecznej”. Ani słowa na temat poprawy poziomu nauczania w szkołach publicznych, działalności gangów narkotykowych i postępującego ludobójstwa (ze strony gangów) Czarnych Amerykanów. Bez tego nie będzie żadnej “sprawiedliwości społecznej”. Wzrośnie tylko liczba współczesnych “niewolników”, których partia demokratyczna potrzebuje w wyborach. Brak zainteresowania ludobójstwem Czarnych Amerykanów to przejaw czystego rasizmu elit partii demokratycznej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!