Chicago: w strzelaninie na południu miasta zginęła 5-miesięczna dziewczynka

1
279
Chicago policja
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

W strzelaninie na południu Chicago zginęła 5-miesięczna Cecilia Thomas. Do zdarzenia doszło o godzinie 6:45 wieczorem w piątek w okolicach 7700 South Shore Avenue w dzielnicy South Shore. Do auta, w którym jechało dziecko podjechał drugi samochód, z którego nieznany sprawca otworzył ogień. Cecilia Thomas została trafiona w głowę i zmarła po przewiezieniu jej do szpitala Comer Children’s.

Ranny w strzelaninie został także 41-letni mężczyzna, który zdołał sam dojechać do University of Chicago Medical Center. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Trwają poszukiwania sprawców morderstwa dziecka.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 KOMENTARZ

  1. Lightfoot i Pritzker aktywnie promują nielimitowaną aborcję, ale ofiary strzelanin w Chicago(w tym dzieci) przyjmują obojętnie. Ofiarami są w większości Czarni Amerykanie. Placówki Planned Parenthood (główny wykonawca aborcji) znajdują się w większości w rejonach zamieszkałych przez mniejszości i to głównie Czarnych Amerykanów i Latynosów. Najwięcej aborcji (procentowo) też wykonuje się dla Czarnych Amerykanów. Czy to nie jest przejaw czystego rasizmu “elit” demokratycznych w stanie IL czy też traktują to jako “przywilej” przygotowany specjalnie dla mniejszości?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!