Chicago: matka dziecka i jej narzeczony oskarżeni o morderstwo 3-letniego dziecka

0
342
Sąd
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

28-letnia Tiarra Glenn i 29-letni Devan L. Allen zostali oskarżeni o morderstwo 3-letniej Xoey Glenn. Dziewczynka zmarła w piątek w University of Chicago Comer Children’s Hospital w Chicago w wyniku odniesionych ran po pobiciu jej przez narzeczonego matki. Do zdarzenia doszło 12 kwietnia w mieszkaniu budynku przy Clark Road w Gary w stanie Indiana. Z ustaleń policji wynika, że dziecko było katowane przez Devana Allena za nieposłuszeństwo. Xoey Glenn miała nie słuchać poleceń dorosłych i „ciągle płakać”. Allen miał związać dziecku ręce i bić paskiem po całym ciele.   

Wezwani na miejsce ratownicy medyczni od razu stwierdzili, że doszło do znęcania się nad dziewczynką. Xoey Glenn najpierw przewieziono do miejscowego szpitala Methodist Hospitals Northlake, a następnie helikopterem przetransportowano do University of Chicago Comer Children’s Hospital, gdzie dokonano operacji mózgu dziewczynki. Lekarzom nie udało się jednak uratować jej życia.

Podczas sekcji zwłok, koroner powiatu Cook stwierdził na ciele dziecka ślady ugryzień na brzuchu, siniaki na klatce piersiowej, ślady paska na nogach i pośladkach, zakrwawienie ust, zaczerwienienia szyi i pod pachami oraz siniaki na czole i stopach.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!