Oak Forest: nie żyje 21-letnia kobieta, która zaczęła strzelać do policjantów w sklepie spożywczym

2
793
Fot. NBC Chicago
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

21-letnia Ketura Wilson z Calumet City, Illinois została śmiertelnie postrzelona w wymianie ognia z policjantami z Oak Forest na południowych przedmieściach. Do zdarzenia doszło w niedzielę w południe w sklepie spożywczym Food4Less. Kilkanaście minut wcześniej funkcjonariusze, bez powodzenia, próbowali zatrzymać kobietę w okolicach 6000 159th Street, Oak Forest. Policjanci zostali poinformowani o osobie, która potrzebuje pomocy i którą należy przewieźć do szpitala na ewaluację psychologiczną. Ketura Wilson nie pozwoliła na udzielenie jej pomocy i uciekła z miejsca zatrzymania.

Po krótkim pościgu kobieta ukryła się w sklepie Food4Less, gdzie podczas negocjacji z policjantami wyciągnęła broń i zaczęła strzelać. Funkcjonariusze odpowiedzieli ogniem, śmiertelnie raniąc kobietę. W strzelaninie ranny został także jeden z funkcjonariuszy.   

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

2 COMMENTS

  1. Czy redakcja jest pewna, że to była kobieta? Osoba, która kandyduje obecnie do Sądu Najwyższego nie potrafi zdefiniować kobiety. Także administracja Bidena wzbrania się przed tym. Tak więc wcale nie jest pewne, że to strzelała kobieta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!