Chicago: pracownica ochrony telewizji WGN zginęła w strzelaninie na południu miasta

2
625
policja, strzelanina
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Pracownica ochrony w lokalnej telewizji WGN zginęła w strzelaninie na południu Chicago. Do tragedii doszło w poniedziałek tuż po 3 po południu przy 6700 S. Jeffery,  w dzielnicy Jackson Park Highlands. 35-letnia Salena Claybourne zatrzymała się po pracy na stacji benzynowej. Według policji siedziała w swoim samochodzie, gdy obok podjechał czarny sedan, z którego ktoś otworzył ogień. Claybourne została postrzelona w lewe ramię i twarz. Kobietę przewieziono natychmiast do Centrum Medycznego Uniwersytetu Chicago, gdzie później zmarła. Osierociła dwie córki.

Claybourne pracowała dla Allied Universal Security.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

2 KOMENTARZE

  1. Codziennie ktoś strzela i ktoś ginie w Chicago, z tego co słyszałem duża przestępczość istniała w latach 90-tych i nic się nie zmieniło, o tym mówił też Trump, że w Chicago rocznie w strzelaninach gonie 3000 osób ! Czy miasto cokolwiek z tym coś robi ? Skąd tak duża przestępczość w mieście ? Pytam się mieszkańców Chicago.

  2. Czy to się ciągnie aż od Al Capone i powszechnej korupcji w policji ? Czy dzisiaj policja w Chicago nadal jest skorumpowana ? Czy ktoś znający początki historii polskiej emigracji mógłby przybliżyć fakt, że to w Chicago była i jest największa liczebnie amerykańska Polonia ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!