Golf na Obcasach – zagraj z nami w golfa i pomóż dzieciom z Fundacji Dar Serca!

0
670
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

“GOLF NA OBCASACH” JUŻ PO RAZ DRUGI!
Entuzjaści golfa i dobrej zabawy wspólnie dla Fundacji Dar Serca

Chcesz zagrać w golfa i pomóc dzieciom? ZAPISZ SIĘ dzwoniąc na numer 847-671-2711

Już 21. sierpnia w Blackstone Golf Club w Marengo, Illinois, odbędzie się kolejna edycja jedynego w swoim rodzaju wydarzenia golfowego pod nazwą “GOLF NA OBCASACH” organizowanego przez Polskie Radio 1030 Chicago i Telewizję Polvision we współpracy z Polish American Golf Club. Impreza, z której dochód przeznaczony jest na cele charytatywne, okazała się hitem i uczestnicy jej poprzedniej edycji tak dobrze się bawili, że kontynuowanie tradycji było rzeczą oczywistą.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni organizatorom za to, ze dochód z tegorocznej zabawy zasili nasze konto. Od marca 2020 nasza Fundacja nie może organizować żadnych wielkoformatowych akcji, dzięki którym zwykle gromadzilismy fundusze na pomoc naszym podopiecznym” – mówi Dorothy Malachowski, prezes Fundacji Dar Serca – „Dzięki takim akcjom z większym spokojem możemy patrzeć w przyszłość wiedząc, że w tym roku będziemy mogli otoczyć opieka kolejne bardzo chore dzieci z Polski, dla których przyjazd na leczenie do USA to często ostatnia nadzieja na zdrowie i życie.”

W tym roku Fundacja zapewniła pobyt na leczeniu w USA już prawie 50 dzieciom i ich rodzinom, a lista oczekujących wcale się nie zmniejsza.

“Golf na Obcasach” to wydarzenie, w którym udział biorą pary – zapaleńcy gry w golfa z najstarszego polonijnego klubu Polish American Golf Club (PAGC) i panie, które z ogromną ochotą uczą się tajników gry od swoich partnerów. Panowie biorą na siebie dobicie piłki do terenu zielonego z krótko przyciętą trwą, a tam piłka zostaje przejęta przez panie, których zadaniem jest wbicie jej do dołka. Zabawa jest przednia, mnóstwo nagród do wygrania – nawet szansa na $25 tysięcy dolarów za „hole in one”, czyli umieszczenie piłki w dołku pierwszym uderzeniem. Zabawa zakończy wręczenie nagród, pyszny obiad oraz tańce do późnej nocy.

“Dla nas organizacja takiego charytatywnego wydarzenia w czasie sezonu to już tradycja. Od początku istnienia klubu staramy się wspierać ważne dla naszej społeczności inicjatywy i nieść pomoc tam, gdzie możemy” – mówi Adma Kieta, prezes PAGC – „Członkowie klubu naprawdę świetnie bawili się na ubiegłorocznej edycji, więc i w tym roku są gotowi na to wyzwanie.”

Jak każda impreza charytatywna, której celem jest sukces finansowy, “Golf na Obcasach” nie może odbyć się bez pomocy sponsorów. Jako pierwsza swoje poparcie zdeklarowała Nasza Unia, która od zawsze wspiera polonijne wydarzenia i organizacje charytatywne. Do PSFCU dołączyli także Golf Mill Ford – Główny Sponsor oraz Dream Med Spa i Golf Mill Chevrolet. Organizatorzy mają nadzieję, ze lista wzbogaci się o kolejne firmy, bo cały dochód z imprezy zasili konto Fundacji Dar Serca.

Po zakończonej zabawie czeka wszystkich ceremonia wręczenia nagród, a także loteria fantowa, pyszny obiad i zabawa do późnych godzin nocnych pod muzyczna opieką DJ Ralph Hardy. Tak więc nawet ci, którzy w golfa nie maja ochoty grać, mogą wziać udział w zabawie i wspomóc Fundację Dar Serca.

Bilety kosztują $150 od osoby i pokrywają: wydarzenie golfową na 18 dołkach, lunch, obiad i wieczorną imprezę taneczną. Aby wziąć udział wystarczy zadzwonić na numer 847-671-2711 lub zgłosić swój udział na stronie pagcgolf.com

Przy tej okazji wypada podziekowac tym firmom, organizacjom czy osobom, ktore juz wspieraja
turniej Golf na Obcasach – bo dochod z tej imprezy przeznaczony jest w calosci dla Daru Serca:

GOLFMILL FORD – GLOWNY SPONSOR TURNIEJU

ORAZ:
PSFCU – Nasza Unia
Dream Med Spa i dr Teresa Pecherek-Rogers
Golf Mill Chevy
B&M Auto
Archer Gold
NCIB
Rio Caliente Sisters
Midway Grinding
W4S Constructions
Mira Cooper Czerpak
Chris Z Construction
Polish American Police Association

Lone Tree Manor

Plateia Kitchen

QSM

Polish Women in Business

PACBA

#

Fundacja Dar Serca (The Gift From the Heart Foundation) to organizacja charytatywna o statusie a 501(c)3, której celem jest niesienie pomocy ciężko chorym i niepełnosprawnym dzieciom przybywającym na leczenie do USA.
Fundacja oferuje także wiele programów dedykowanych polonijnym dzieciom o specjalnych potrzebach, w tym bezpłatne zajęcia weekendowe oraz wydarzenia mające na celu ograniczenie poczucia wykluczonia rodzin i dzieci specjalnej troski. Więcej informacji na darserca.org

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!