Chicago: podczas minionego weekendu 13 osób straciło życie, dwóch policjantów zostało rannych

1
415
policja, strzelanina
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Dwóch chicagowskich policjantów zostało rannych w poniedziałek nad ranem w dzielnicy South Austin na zachodzie miasta. Do zdarzenia doszło w okolicach 100 North Long Avenue podczas próby rozproszenia zbiorowiska większej grupy osób. Jeden z policjantów został trafiony w stopę, a drugi w udo. Obaj zostali przewiezieni do szpitala Strogera. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

To był kolejny tragiczny weekend w Chicago. 13 osób straciło życie, a 59, w tym 7 dzieci, zostało rannych w strzelaninach na ulicach Wietrznego Miasta. W wymianach ognia zginęły osoby osoby od 19 do 40 roku życia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 KOMENTARZ

  1. Wszystko dzieje się zgodnie z planem. W ostatnich kilku tygodniach najważniejszym tematem dla rady miejskiej była zmiana nazwy Lake Shore Drive. Strzelaniny, morderstwa i bezpieczeństwo obywateli to temat nieistotny dla większości radnych. Całe to towarzystwo wie, że nie musi się obawiać kolejnych wyborów. Świadomość (a właściwie brak jakiegokolwiek krytycyzmu) większości głosujących zapewni im kolejne kadencje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!