Chicago: władze szkół publicznych ogłosiły, że uczniowie kończący edukację w roku 2021 nie będą musieli przystępować do testu SAT

1
623
test SAT
fot. noodle pros
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Władze chicagowskich szkół publicznych ogłosiły, że uczniowie kończący edukację na poziomie średnim w roku 2021 nie będą musieli przystępować do testu SAT, wymaganego dotychczas do otrzymania dyplomu ukończenia szkoły. Uczniowie, którzy chcieliby jednak zdawać egzamin sprawdzający ich wiedzę i przygotowanie do nauki na wyższych uczelniach, będą mogli skorzystać z takiej okazji. CPS wyznaczyło dwie daty, kiedy przystąpienie do testu SAT będzie możliwe. Są to: 13 i 27 kwietnia.

Kurator chicagowskich szkół publicznych Janice Jackson zachęca uczniów do przystąpienia do egzaminu.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

1 COMMENT

  1. W stanie Oregon nauczanie matematyki jest rasiztowskie. Znając poziom aktywistów, którzy rzekomo walczą z rasizmem w Chicago można spodziewać się, miasto niedlugo będzie w czołówce tej “walki” z rasizmem. Wiele przedmiotów w których mniejszości rasowe odstają poziomem od średniej zostanie uznane za niepotrzebne i propagujące “systematic racism”. Konsekwencją będzie powstanie nowych współczesnych plantacji nie tylko dla Czarnych Amerykanów ale dla większości obywateli. Kim będą nowi właściciele plantacji? “Elity” demokratyczne, aktywiści i liderzy zw. zawodowych sektora publicznego, szefowie i właściciele Google, Facebook, Twitter, Instagram. Oni potrzebują bezmyślnych konsumentów swoich “produktów”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!