Chicago – Sylwester: władze apelują o pozostanie w domach

Wiadomości Chicago

0
Chicago Sylwester Fajerwerki
fot. chicagocitysuites.com
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

Władze Chicago apelują do mieszkańców o pozostanie w domach w Sylwestra. W tym roku inaczej niż zwykle przywitamy Nowy Rok. Nie będzie hucznych zabaw na mieście ani tradycyjnego pokazu fajerwerków na Navy Pier. Obiekt będzie zamknięty do wiosny. Dziś rozrywek musimy szukać w internecie i telewizji. Oto kilka propozycji, z których można skorzystać dzisiejszej nocy. 

W Zanies Comedy Club odbędzie się na żywo występ Calvina Evansa- New Year Zeve. Stand-up zostanie zaprezentowany bardzo wąskiej grupie osób. Zaproszenie otrzymała burmistrz Chicago Lori Lightfoot, jednak na razie nie potwierdziła przybycia. Występ można obejrzeć w internecie. 

Wirtualnie można uczestniczyć w Koncercie Sylwestrowym w filharmonii w McAninch Arts Centre w College of DuPage w miasteczku Glen Ellyn. Występ poprowadzi Maestro Kirk Muspratt, w towarzystwie sopranistki Alisy Jordheim i tenora Jesse Donnera. Będą walce Straussa, muzyka klasyczna, filmowa i trochę popu. 

Julian’s House Party zaprasza na samochodowy bal sylwestrowy. Odbędzie się on na SeatGeek Stadium na południowo-zachodnich przedmieściach Bridgeview. Będzie muzyka na scenie, fajerwerki oraz food trucki. Trzeba zachować dystans społeczny i nosić maseczki oraz trzymać się blisko swojego auta. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!