Chicago – USPS: dochodzenie dot. działań poczty, świąteczne paczki wylądowały na śmietniku

Wiadomości Chicago

0
USPS poczta
REKLAMA - ZADZWOŃ (773) 588-6300

W śmieciach na terenie Chicago znaleziono 19. niedostarczonych paczek świątecznych. Ich dowozem do adresatów miała się zająć poczta w Chicago (USPS). 

Mieszkańcy, którzy zdecydowali się wysłać paczki świąteczne za pośrednictwem poczty chicagowskiej, mogą być mocno zawiedzeni. Bowiem zdarza się, że paczki nie docierają do adresatów, tylko lądują w śmieciach. Do takiego incydentu doszło w tym tygodniu. Jedna z mieszkanek Chicago znalazła w swoim pojemniku na śmieci 19 przesyłek. Wzięła je do domu, sprawę opisała w mediach społecznościowych i skontaktowała się z pocztą amerykańską. Inspektor pocztowy udał się do jej domu, aby odebrać paczki. Większość przesyłek wyglądała na prezenty świąteczne i była zaadresowana do mieszkańców miasteczka Evergreen Park. O sprawie we wtorek po południu poinformował na Twitterze radny z 19. okręgu, Matthew O’Shea. 

Poczta zapewniła, że przesyłki dotrą do adresatów w środę. Wyrzucanie poczty do śmieci jest przestępstwem federalnym. USPS prowadzi dochodzenie w tej sprawie. 

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

CHCESZ UMIEŚCIĆ BANER? - DZWOŃ (773) 588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!