Chicago: naruszenie restrykcji i kary dla biznesów

Wiadomości Chicago

0
691
biznes restrykcje zamknięte closed
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Rosa Escareno, komisarz chicagowskiego Departamentu ds. Biznesu i Ochrony Konsumentów, poinformowała o zamknięciu przez władze miasta czterech biznesów za naruszenie, wprowadzonych 30 października zaostrzonych restrykcji sanitarnych.

Zakaz prowadzenie przez firmy działalności gospodarczej będzie obowiązywał do czasu przedstawienia przez te podmioty planu naprawy sytuacji. Rosa Escareno poinformowała także, że od 30 października, na jeden dzień zamknięto 4 biznesy, ukarano mandatami 20, a ostrzeżeniami 54. 

W minioną niedzielę policjanci zostali wezwani do nielegalnie zorganizowanej imprezy towarzyskiej z udziałem ponad 300 osób. Uczestnicy spotkania, które odbyło się w piwnicy domu przy 1612 West Division Street w dzielnicy Wicker Park, nie mieli na twarzach maseczek i nie zachowywali dystansu społecznego.         

5 listopada, funkcjonariusze zmuszeni zostali także do przerwania imprezy towarzyskiej zorganizowanej w kompleksie sportowym Chicago Sports Complex przy 2600 West 35th Street. Uczestniczyło w niej ponad 600 osób. Ośrodek sportowy został zamknięty do odwołania.   

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!