Polonijny turniej golfowy “Golf na Obcasach” – podsumowanie i galeria zdjęć

0
2332
Screen-Shot-2021-07-24-at-11-51-39-AM

Golf na Obcasach już za nami! Turniej odbył się 28 sierpnia, w piątek – w Blackstone Golf Club w Marengo, IL. Rywalizacja budziła sporo emocji, wzięło w niej udział 30 par – panowie, którzy w golfa grają oraz panie, które nie bały się spróbować czegoś nowego. Zabawa była przednia, a zwycięzcy turnieju zaskoczyli wszystkich swoją formą i bardzo dobrymi wynikami.

Najlepszą parą turnieju, nagrodzoną kryształowymi pantofelkami na obcasie – jak przystało na Golf na Obcasach, okazali się Iwona Filipiak i Cezary Romejko. Na drugim miejscu znalazła się para Anna Marek i Marek Placek, a na trzecim Dana i Zbyszek Tyrala. 

Julian Bugara, najmłodszy uczestnik turnieju, zgarnał nagrodę za najdłuższe uderzenie. Ewa Jakubik wygrała nagrodę za najdluższe uderzenie do dolka (longest putt) i juz cieszy sie na nowy dodatek do garderoby ufundowany przez DeVu Diany Walkiewicz – welurowy dres szyty na miarę właśnie dla niej. Ogromne emocje wzbudziło jedno z uderzeń Alfreda Kaczmarka – udało mu się wbić piłkę do dołka za pierwszym razem (hole in one), co jest dużą sztuką!

Radości z bardzo udanej imprezy nie kryła Mariola Ptasińska, prezes fundacji Serce dla Psa, serdecznie dziękując wszystkim biorącym udział w turnieju oraz sponsorom za szansę na wsparcie finansowe organizacji. Wszyscy bawili się wyśmienicie – obiad był pyszny, tort ufundowany przez Shop and Save Market jeszcze lepszy, a DJ Ralph grał tak, że mimo zmęczenia uczestnicy imprezy szybko zapełnili parkiet. Największym komplementem dla organizatorów, czyli Polish American Golf Club oraz Polskie Radia 1030 Chicago i Telewizja Polvision – jest fakt, że wszyscy bez wyjątku pytali kiedy następny taki turniej. Do zobaczenia za rok!

GALERIA ZDJĘĆ

fot. Andrzej Baraniak

fot. Fundacja Serce dla Psa

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!