Pensylwania: trwa obława za mordercą, który uciekł z więzienia

0
Fot. CNN

31 sierpnia, skazany za morderstwo Danelo Cavalcante zbiegł z amerykańskiego więzienia w  stanie Pensylwania. W obawie przed obławą mężczyzna zmienił swój wygląd. Jego aktualny wizerunek nie przypomina tego umieszczonego w liście gończym. Policja opublikowała najnowsze zdjęcia.

W kolejnych dniach policja z Pensylwanii poinformowała, że uciekinier porusza się fordem transitem z 2020 roku z pensylwańską rejestracją. Na dachu auta znajduje się agregat chłodniczy.

W celu usprawnienia poszukiwań policja korzysta m.in. z technologii termowizyjnej, dronów, psów tropiących oraz helikopterów i wozów patrolowych. Ponadto z głośników transmitowany jest komunikat wzywający Cavalcante do oddania się w ręce służb. Autorką komunikatu jest matka mordercy. Za udzielenie informacji prowadzących do schwytania zbiegłego przestępcy policja oferuję nagrodę w wysokości 25 tysięcy dolarów.

Danelo Cavalcante został skazany na karę dożywotniego pozbawienia wolności za zabójstwo swojej byłej dziewczyny Deborah Brandao. 34-latek zamordował kobietę na oczach dwójki jej małych dzieci.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!