USA: były prezydent D.Trump w wywiadzie z Tuckerem Carlsonem

0
Fot. NBC News/Twitter Tucker Carlson

Były prezydent Donald Trump zamiast uczestnictwa w debacie Republikanów w środę, wybrał emisję swojego wcześniej nagranego wywiadu z byłym prezenterem Fox Tuckerem Carlsonem na 5 minut przed rozpoczęciem debaty.

Wywiad był emitowany na platformie społecznościowej X. Trump w 45 minutowym wywiadzie wyjaśniał, czemu nie zdecydował się na uczestnictwo w debacie: “Widzicie statystyki, prowadzę, przy 50, 60 punktach poparcia”, “czy mam siedzieć tam przez godzinę bądź dwie i być nękanym przez ludzi, którzy nie powinni ubiegać się o urząd prezydenta?”

Podczas wywiadu Trump powiedział, że gubernator Florydy DeSantis, którego Trump nazywa “DeSanctus” jest “out”. 

Trump ponownie krytykował wiceprezydenta Mikea Pencea, za odmowę odwrócenia wyniku wyborów 6 stycznia 2021 roku.

Carlson spytał Trumpa, czy uważa, że naród zmierza do wojny domowej. W odpowiedzi, Trump wskazał na “pasję” i “nienawiść” swoich zwolenników 6 stycznia. “Była miłość w tym tłumie, miłość i jedność”. ” Nie widziałem takich symultanicznych uczuć, i takiej nienawiści skierowanej do tych, którzy są odpowiedzialni za to, co stało się z naszym krajem. “

Zapytany o możliwość otwartego konfliktu, powiedział, że nie wie. Stwierdził, że połączenie miłości i nienawiści to prawdopodobnie niezdrowa kombinacja.

Ostatnie badania pokazują, że poparcie dla Trumpa tylko wzrasta. Badanie CBS News/YouGov w tym miesiącu pokazało 62 procent poparcia Republikańskich wyborców. DeSantis uzyskał 16 procent. Reszta kandydatów posiada jednocyfrowe wyniki poparcia.

#polskieradio

ALERT

POINFORMUJ NAS O WAŻNYM TEMACIE!

e-mail na [email protected] tel. +1 773-588-6300

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zauważyłeś błąd we wpisie? Napisz do Nas!